Skip to main content

TRANSPORT DROGOWY

Współczesny transport międzynarodowy opiera się w dużej mierze na przewozach drogowych. Nic dziwnego, ponieważ nowoczesne floty samochodowe, szybki postęp technologiczny oraz ułatwiony sposób poruszania się w obrębie Unii Europejskiej (strefa Schengen i dobra jakość nawierzchni dróg/autostrad) sprawiają, że jest to jedno z najbardziej opłacalnych rozwiązań.

więcej

Dostrzegają to przedsiębiorcy, którzy coraz chętniej i coraz częściej handlują na dużą, międzynarodową skalę. A opłacalność eksportu i importu towarów jest jednym z kluczowych czynników w budżetowaniu swoich finansów.

I tutaj nasza firma ma ważną rolę do odegrania, ponieważ jesteśmy łącznikiem pomiędzy sprzedawcami i odbiorcami. I to niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż hurtową, detaliczną, współpracę B2B czy C2C – w każdym przypadku możemy zapewnić profesjonalny i opłacalny transport drogowy.

Te słowa potwierdzają opinie naszych dotychczasowych zadowolonych klientów, dla których zrealizowaliśmy setki zleceń. Z przyjemnością zajmiemy się również Twoim ładunkiem i dostarczymy go sprawnie, bezpiecznie i terminowo pod wskazany adres.

W powszechnym pojęciu pokutuje opinia, że transport drogowy ogranicza się do stosunkowo niewielkich odległości i jest najbardziej opłacalny w skali krajowej. Owszem, w przypadku międzykontynentalnych przewozów lepiej sprawdzają się transporty morskie czy kolejowe, ale dogodne położenie Polski na mapie Europy pozwala realizować opłacalny transport drogowy w bardziej tradycyjnym wydaniu.

Byłoby to jednak niemożliwe bez odpowiedniej organizacji i optymalizacji – zarówno samych przewozów (np. pakowanie i zabezpieczanie ładunków), jak i tras. Zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi przewóz przesyłek drobnicowych, a takie zlecenia również z powodzeniem realizujemy.

Naszym celem jest zapewnienie jakościowych usług transportowych wszystkim klientom, którzy tego potrzebują – niezależnie od tego, czy zlecenie obejmuje transport ponadgabarytowy, czy przewóz pojedynczej palety. W jednym i drugim przypadku tak planujemy i organizujemy cały proces, aby zrealizować przewóz w terminie przy zachowaniu jak najniższych kosztów.

Naszych klientów wspieramy również merytorycznie, pomagając w doborze optymalnego środka transportu, dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą, a także przejmując na siebie obowiązki formalne.

Jakie transporty drogowe realizujemy?

Transport kontenerów

oferujemy transport kontenerów, które są powszechnie używane w branży, jako środek przewozu różnorodnych towarów (od produktów spożywczych po półprodukty),

Transport towarów ponadgabarytowych

zajmujemy się przewozem ładunków o wymiarach ponadnormatywnych, a także specyficznych kształtach i formach,

Transport paletowy

przewozimy zarówno ładunki drobnicowe na pojedynczych paletach, jak i większe partie towarów,

Transport

kurierski

realizujemy zlecenia kurierskie, zarówno na małą, jak i dużą skalę.

Wszystkie nasze usługi opierają się na zaawansowanej logistyce i starannym planowaniu, ponieważ ten etap to fundament dobrze wykonanej pracy. Aby mieć pewność, że zostanie on przeprowadzony na sto procent, korzystamy ze wsparcia nowych rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam m.in. optymalnie zaplanować trasę. Ma to największe znaczenie w przypadku ładunków drobnicowych, w których trzeba uwzględnić od kilku do kilkunastu adresów dostawy.

    W branży transportowej działamy już od wielu lat i przez ten czas mogliśmy obserwować jej szybki rozwój.