Skip to main content

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Otwarte granice, międzynarodowa współpraca i zauważalny wzrost znaczenia e-handlu sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców działa na pozakrajową skalę. Nic dziwnego, ponieważ pozwala to zwiększać zasięg swojego biznesu i docierać do szerszego grona odbiorców.

więcej

Aby jednak móc w pełni wykorzystać potencjał transportu międzynarodowego, trzeba zadbać o całą otoczkę z nim związaną – od kwestii logistycznych po formalności i pozwolenia. Co istotne, należy przy tym uwzględnić nie tylko przepisy lokalne, ale również kraju docelowego, a to może być wyzwaniem dla firm, które dopiero wchodzą na międzynarodowe rynki.

Można zająć się tym samodzielnie i wziąć na swoje barki kolejne obowiązki lub można też współpracować z profesjonalistami, którzy oferują fachową pomoc także w zakresie załatwienia wszelkich formalności. W naszej firmie dbamy o to, aby transport międzynarodowy nie ograniczał się tylko do przewiezienia towaru z punktu „A” do „B”, ale również obejmował pomoc w doborze najlepszego środka przewozu czy wsparcie w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się tak zwaną „papierologią”, ponieważ pomagamy im przez nią przebrnąć. Czasami oznacza to jedynie dopięcie podstawowych formalności, innym razem kompleksową pomoc, ale żadnego z naszych klientów nie pozostawiamy bez wsparcia.

Transport międzynarodowy to nie tylko usługa dedykowana dla dużych firm, które zlecają dziesiątki przewozów każdego miesiąca. Na rynku europejskim jest również miejsce dla mniejszych graczy.

Szybki rozwój technologii nie ominął branży transportowej. Wprost przeciwnie – nowoczesne rozwiązania pozwalają realizować przewozy ładunków szybciej, sprawniej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu zyskują przede wszystkim klienci.

  Transport międzynarodowy – co możemy dla Ciebie zrobić?

  • materiałów budowlanych,
  • produktów i półproduktów,
  • maszyn i części,
  • pojazdów,
  • artykułów spożywczych, kosmetycznych i innych.